Podstawowe informacje

Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zwane dalej GZSiSS jest publiczną placówką oświatowo – wychowawczą Gminy Miasta Gdańska

Przedmiot działalności:

Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego jest publiczną placówką oświatowo – wychowawczą. Zadaniem placówki jest: upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki, jako aktywnej formy wypoczynku, zapewnienie młodzieży taniego noclegu, opieki wychowawczej i informacji turystyczno – krajoznawczej o regionie, realizuje zadania profilaktyczne, sportowe rekreacyjne i prozdrowotne. Zadania realizujemy w oparciu o wygodną i nowoczesną bazę noclegową, odpowiednio wyposażone sale konferencyjne.

Gdańsk Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego umożliwia jak największej grupie dzieci i młodzieży gdańskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich warunków do czynnego i systematycznego uczestnictwa w różnych formach kultury fizycznej oraz przygotowanie do aktywnego uczestnictwa wobec tej kultury.

 

Dane adresowe:

al. Grunwaldzka 244

80-314 Gdańsk

tel.biuro: 58 520 68 50

tel. fax 58 520 68 53

tel. recepcja : 58 520 68 51

tel. fax: 58 520 68 69

biuro: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

recepcja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

www.gzsiss.pl

 

Status prawny jednostki: Jednostka budżetowa Miasta Gdańska

GZSiSS tworzą: 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.